Interpol'den yeni şarkı: ''What Is What''

Bu yıl beşinci stüdyo albümü El Pintor ‘u yayınlayan Interpol, albümden yayınladığı yeni single ”Everything Is Wrong” eşliğinde yepyeni bir şarkıyı da dinleyicilerinin huzuruna sundu: ”What Is What”

Interpol hayranları, grubun kariyeri boyunca albüm dışında kalan şarkılarını paylaşmasına aşinalar. Single’da yer alan iki parçayı da dinlemek ve ücretsiz olarak edinebilmek için buraya tıklayarak Interpol’ün yeni web sitesine ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken sayfanın ortasında yer alan arama kutusuna ”Everything Is Wrong” yazmak.

Ayrıca söz konusu single için grup ünlü sanatçı Shepard Fairey ile özel bir çalışma yapmış. İkinci Interpol albümü Antics‘te de ekiple birlikte çalışan Fairey, Interpol için yaptığı özel mural çalışmasında ”Everything Is Wrong” cümlesinde yer alan harflerin yerlerini değiştirerek ”Every Growing Sin” ve ”Every Wrong In Sight” cümlelerini oluşturmuş ve muralinde bunlara yer vermiş. Bu çalışmayı da grubun web sitesinde görmeniz mümkün.

”What Is What”, başlangıcında grubun efsanevi albümü Turn On The Bright Lights‘ı andırsa da sonradan son dönemlerdeki Interpol sound’una yakın bir hale bürünüyor.