İstanbul’un yeni stüdyosu ve sahnesi Vodafone Freezone Stüdyo’yla tanışın!

Genç müzisyenler ve müzik yapmaya hevesli olan herkesi bir araya getirecek olan Vodafone FreeZone Stüdyo, aynı zamanda severek dinlediğimiz birçok müzisyen ve grubu da sahnesinde ağırlamaya hazırlanıyor.

Vodafone Park içine kurulan Vodafone Freezone Stüdyo, müzik alanında profesyonel olmak isteyen genç müzisyenleri desteklemek üzere kuruldu. İKSV’nin de ortaklığıyla dijital müzik dünyasında var olmak isteyen müzisyenlere yol gösterecek ve bu platformlarda doğru bir şekilde ilerlemelerini sağlayacak olan Vodafone FreeZone Stüdyo, haftanın altı günü boyunca 12:00 – 00:00 saatleri arasında açık olacak. On altı müzisyenin aynı anda kayıt yapabileceği Vodafone FreeZone Stüdyo, oturarak otuz ayakta ise elli kişilik seyirci kapasitesine sahip. 

VodafoneFreeZoneStudyo_3

Donanımlı ekipmanları ve ekibiyle, genç müzisyenlerin kayıt yapmalarına da imkan tanıyacak olan stüdyoda, her grup dört saat boyunca dilediği müziği üretebilecek. Sembolik ücretlerle kayıt yapma imkanı tanıyan Vodafone FreeZone Stüdyo, genç müzisyenlere bu kayıtları deneyimli tonmaysterlar eşliğinde kaydetme imkanı sağlamasının yanı sıra aynı gün stüdyodan çıkarken de teslim edecek. Videolu performanslarında kaydedilebileceği Vodafone FreeZone Stüdyo, bu videoları kendi Youtube sayfası üzerinden de müzikseverlere ulaşmasına yardımcı olacak.

İstanbul’a yepyeni bir soluk getirecek olan Vodafone FreeZone Stüdyo’nun en heyecan verici yanlarından biri de her ay en az bir kez gerçekleşecek konserler olacak. Stüdyodaki ilk canlı konser Edis, Fatma Turgut ve Ozan Çolakoğlu’nun performansıyla 13 Aralık akşamı olacak. Bu konserde ayrıca, YouTuber Berkcan Güven de yer alacak. İKSV’nin İstanbul Müzik Festivali ve İstanbul Caz Festivali kapsamında gerçekleştirdiği Parklarda Caz ve Gece Gezmesi’nde ağırladığı müzisyen ve grupları, önümüzdeki günlerde Vodafone FreeZone Stüdyo performanslarıyla, özel hikayeleriyle ve röportajlarıyla da izleyeceğiz. 

VodafoneFreeZoneStudyo_4

Bir yıl boyunca binden fazla müzik grubunu ağırlamayı hedefleyen Vodafone FreeZone Stüdyo’daki performanslar, röportajlar ve dahasına istediğiniz yerden Vodafone FreeZone Stüdyo web sitesine girerek ulaşabileceksiniz. Vodafone FreeZone Stüdyo’nun Youtube kanalı üzerinden bir milyondan fazla kişiye ulaşacak konserleri böylece tüm Türkiye’deki gençler de izlemiş olacak. 

Vodafone FreeZone Stüdyo’yla ilgili detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.  

Eğer müzisyenseniz, stüdyoda kayıt randevusu için http://www.freezonestudyo.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.