Jakuzi’nin “Ne Teselli Ne Avuntu”suna The Soft Moon remiksi

Jakuzi’nin nisan ayında City Slang etiketiyle yayınlanan ikinci albümü Hata Payı’nın kapanış şarkısı “Ne Teselli Ne Avuntu”nun geçen hafta paylaşılan klibinin ardından The Soft Moon tarafından yapılan remiksi de huzurlarınızda.

Her İstanbul konserinden harika anılarla ayrıldığımız The Soft Moon’un Türkiye müziklerine olan ilgisi biliniyor. Grubun beyni Luis Vasquez, geçtiğimiz yıllarda Dummy Mag için en sevdiği 10 Türkçe psikedelik şarkıyı listelemiş ve Erkin Koray’dan Bunalım’a, Selda Bağcan’dan Arif Sağ’a uzanan bir seçkiye imza atmıştı.

Jakuzi’nin Hata Payı albümünün en vurucu şarkılarından biri olan “Ne Teselli Ne Avuntu”nun The Soft Moon tarafından yapılan remiksi endüstriyel dokuların ön plana taşındığı bir çalışma olmuş.

Sizi, albümü Kutay Soyocak’la şarkı şarkı konuştuğumuz röportaja ulaşmak için buraya; Eli Kasavi’nin yönettiği “Ne Teselli Ne Avuntu” klibi için de aşağıya alalım. 30 Ekim akşamı Babylon’da gerçekleşecek Bant Mag.: Kendine Has 15 Yıl etkinliğinde, Gülinler feat. Aslan performansına Kutay Soyocak da eşlik edecek. Bir de unutmadan, Jakuzi’nin 9 Kasım’da Anahit Sahne’de çalacağını hatırlatalım.