“Jam Session” konserleri ve söyleşileri 9 Mart’ta başlıyor

Bant Mag. Havuz / Bina’nın da aralarında yer aldığı altı farklı mekânda gerçekleşecek “Jam Session” etkinlikleri kapsamında toplam 18 müzisyen ve grup, mart ayı boyunca birçok konser, söyleşi ve organizasyonla Kadiköy’de olacak. 9 Mart’ta Bant Mag. Havuz / Bina’daki konserlerle başlayacak olan Jam Session etkinliklerinde aynı zamanda bazı popüler televizyon dizileri ve filmlerin ekipleriyle de söyleşiler olacak. Etkinliklerin tamamına girişler ücretsiz!

Jam Session kapsamında arkaoda, Bant Mag. Havuz / Bina, KargART, Zeplin, Aksi ve Ağaç Ev’de düzenlenecek olan konserler ve söyleşiler, 9 – 30 Mart tarihlerinde gerçekleşecek. 9 Mart akşamı Nilipek ve Ahmet Ali Arslan’ın Bant Mag. Havuz / Bina’daki konserleriyle başlayacak olan Jam Session etkinlikleri, 10 Mart Cumartesi yine Bant Mag. Havuz / Bina’daki Barlas Tan Özemek, Özgün Semerci ve Mertcan Mertbilek’in (Palmiyeler) performanslarıyla sürecek.

Bu hafta sonunun kapanışı olan 11 Mart Pazar gününde Jam Session, Aksi’deki Çukur dizisi söyleşisiyle devam edecek. Söyleşiye Ercan Keşal, Aytaç Uşun, Uğur Yıldıran ve Cem Uslu katılacak.

12 Mart haftasından itibaren mart ayı sonuna dek Lara Di Lara, Gülin, Acil Servis, Uncle James, Good Ole Onur & Grampa Nami, Berk Arıhan & The Troubles, Grup Fötr, Cork Band, Barış Ergün, Kerem Akdağ, electricBlue, Soul Stuff, Yedinci Ev (Akustik) gibi isimlerin konserlerinin yanı sıra Cocteu Twins (Saygı Gecesi), Mehmet Ata Öztekin ve Nejat İşler’in katılımıyla Kaybedenler Kulübü Yolda söyleşisi de Jam Session kapsamında gerçekleşiyor olacak.

JamSession_SM3

Farklı türlerde üretim yapan isimleri Jam Session’da bir araya getirecek olan etkinliklerin ücretsiz olacağını da bir kez daha hatırlatmakta fayda var.

Etkinliklerle ilgili detaylara, mart ayı boyunca bantmag.com’dan ve Bant Mag. sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.