“Justice League Dark”tan ilk fragman geldi

Televizyon ve sinema yapımlarında çizgi roman uyarlamaları ve süper kahramanların istilası sürerken, DC Comics animasyon yayınlarına da ara vermeden devam ediyor. Doğaüstü güçlerle DC Comics evreninden Constantine, Batman, Swamp Thing, Superman ve Wonder Woman gibi karakterlerin bir araya gelerek mücadele ettiği Justice League Dark animasyonundan ilk fragman görücüye çıktı.

Seslendirme kadrosunda yer alan isimler de Justice League Dark için geri sayım yapan çizgi roman tutkunlarını heyecanlandıracak cinsten. Epey kısa ömürlü olan Constantine dizisinde söz konusu karakteri canlandıran Matt Ryan, Justice League Dark‘ta da aynı karaktere hayat veriyor olacak. Jason O’Mara, Alfred Molina, Rosario Dawson ve Enrico Colantoni, söz konusu animasyon filmde DC Comics evreninden çeşitli karakterleri seslendiriyor.

Ant-Man, Deadpool, Batman v Superman: Dawn Of Justice ve Wonder Woman gibi filmlerin yaratıcı ekibinde yer alan ve bugüne dek birçok uzun metraj Batman animasyonu çeken Jay Oliver’ın yönetmenliğini üstlendiği Justice League Dark, 2017’nin ilk yarısında dijital formatta yayınlanacak. Aşağıdaki bağlantıdan söz konusu animasyondan yayınlanan ilk fragmanı izleyebilirsiniz.