Kanun kaçağı Margot Robbie ve “Dreamland”

Avustralyalı oyuncu Margot Robbie’nin çok yakında yayımlanacak dram / gerilim filmi Dreamland’in merakla beklenen ilk fragmanı paylaşıldı. Yönetmenliğini Miles Joris-Peyrafitte’nin yaptığı ve senaryosunu Nicolaas Zwart’ın yazdığı filmde Margot Robbie’yle birlikte Travis Fimmel, Kerry Condon, Garrett Hedlung ve Lola Kirke gibi isimler rol alıyor. The Birds of Prey’in yıldızı Robbie, bu filmde banka soyguncusu ve kanun kaçağı Allison Wells rolünde. Teksaslı Eugene Evans (Finn Cole) tarafından keşfedilen Wells’in başına Büyük Buhran sırasında büyük bir ödül konulmuş. Wells’i ele vermek yerine ona âşık olan Eugene, Wells’ten aşkının karşılığını da buluyor. Kanundan kaçarken ve hayal ettikleri her şey engellenirken, ikilinin trajik aşkları başlıyor.

Film ABD’de seçili sinemalarda gösterime girdikten sonra 17 Kasım’da Premioum VOD’de erişime açılacak. 

Margot Robbie’nin diğer yakın gelecek projeleri

The Suicide Squad

DC Comics’in anti kahramanlarından oluşan Suicide Squad’ın maceralarına dayanan Amerikan süper kahraman filmi, 2021’de gösterime girecek. James Gunn tarafından yazılan ve yönetilen filmde, Margot Robbie bir kez daha Harley Quinn olacak.

Barbie

Barbie, Barbieland’de yaşayan bir Barbie bebeğin (Margot Robbie) hikâyesini konu edecek bir canlı aksiyon yapım. Barbie’yi yeterince mükemmel olmadığı için okuldan atıldıktan sonra gerçek dünyanın macera dolu akışına kapılırken izleyeceğiz.

Henüz ismi bilinmeyen David O. Russell projesi

Three Kings, Joy, Silver Linings Playbook ve American Hustle gibi filmleriyle tanınan yönetmen David O. Russell’ın henüz adını bilmediğimiz yeni projesi, Margot Robbie ve Christian Bale’i başrollerinde buluşturacak. Filmin senaryosu gizlenmekte ve şu an için tek bildiğimiz 20th Century ve Matthew Budman’ın filmin yapımcılığını üstleneceği.

Yazı: Aybüke Beren Kiraz

Yükleniyor...