Kara haber geldi: “Hannibal” sona eriyor!

Üçüncü sezonu şu sıralar yayınlanan Hannibal, bu sezon ile birlikte sona eriyor. NBC yetkilileri, dizinin yeni sezonları için yapılan anlaşmanın iptal edildiğini duyurdu.

NBC’nin yaptığı açıklamada Hannibal‘ın yapımcısı Bryan Fuller ve tüm ekibe teşekkür edilirken, dizinin üç sezonuyla da gurur duyduklarının altı çizildi. Hannibal‘ın üç sezonla birlikte dünya çapında büyük bir heyecan yarattığını belirten NBC yönetimi, dizide bugüne kadar başka hiçbir televizyon yapımında eşine rastlanamayacak bir hikayeciliğin ortaya çıktığına değindi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Bryan Fuller da NBC ekibine üç sezon boyunca gösterdikleri destek için teşekkür ederken bir sonraki NBC projesi için sabırsız olduğunu da belirtti. İki taraftan yapılan açıklamalarda da dizinin iptal edilmesinin sebebine değinilmezken, dizinin hayranlarının büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağı ortada.

Mads Mikkelsen, Laurence Fishbourne ve Hugh Dancy gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin yeni bölümü perşembe günü yayınlanacak.