"Karışık Kaset" sergisi, bu cuma Bant Mag. Havuz'da açılıyor

Yerli sahneden birçok müzisyen ve grup için çeşitli sanatçılar tarafından hazırlanmış posterlerin yer alacağı Karışık Kaset sergisi, 26 – 29 Ocak’ta gerçekleşecek Byzantion Fest kapsamında, bu cuma Bant Mag. Havuz’da açılıyor.

Birçok farklı mekanda düzenlenen etkinliklerle müziksever ve alt kültür takipçileri ile buluşacak olan Byzantion Fest, yedinci kez 26-29 Ocak’ta gerçekleşiyor. Festival kapsamında Bant Mag. Havuz’da ziyaret edilebilecek olan Karışık Kaset sergisinde ise hem günümüzde aktif olarak müzik yapan gruplar ve müzisyenler için, hem de yerli sahnede iz bırakmış deneyimli isimler için hazırlanmış olan posterler görülebilecek. Kim Ki O’dan Palmiyeler’e, Ağaçkakan’dan In Hoodies’e toplam 37 sanatçı için hazırlanmış posterlerin yer alacağı sergideki posterleri hazırlayan isimlerden bazıları ise şöyle: Mert Tugen, Berkay Dağlar, Dünya Atay, Selver Yıldırım, Selin Çınar, Ozan Aktuna…

Sergiyle ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Bu cuma açılışı gerçekleşecek olan Karışık Kaset, 29 Ocak’a kadar ziyaret edilebilecek.

kk