Kesilmiş sahneleri içeren “The Office” bölümleri ilginizi çeker miydi?

Kült NBC komedisi The Office 2013’te yayın hayatını sonlandırdı, ancak arkasında o kadar büyük bir hayran kitlesi bıraktı ki, dizi bugün bile çevrimiçi izleme platformlarının en ilgi çeken yapımları arasında yer alıyor. The Office‘in ABD yayın hakları Netflix’te, Türkiye hakları ise Amazon Prime’da bulunuyor. Ancak bu durum 2021’de değişecek; zira NBC Universal’ın tazecik streaming servisi Peacock, dizinin tüm çevrimiçi haklarını bünyesine almaya hazırlanıyor.

Peki The Office‘i muhtemelen sayısız kere izlemiş olan hayranlar, neden Peacock’a abone olsun? NBC düşünüp taşınmış ve TV’de hiç yayımlanmamış, silinmiş sahneleri içeren The Office bölümleriyle karşımıza çıkmaya karar vermiş. Platform yetkililerinden Matt Strauss, bu “genişletilmiş versiyonun”, izlememiş olanlara  diziyi daha eksiksiz şekilde tanıtacağını düşünüyor. 

Bu arada orijinal yayın akışında yer almayan kimi sahneler, DVD ekstralarında ve hatta Netflix’de de bulunmakta. Peacock’ın ise yapımcılar tarafından kurgu aşamasında kesilmiş, hiç gün yüzüne çıkmamış sahnelerle şansını deneyeceği tahmin ediliyor. Geçtiğimiz nisanda erişime açılan streaming servisinin şu an için 10 milyon abonesi var ve yeni içerikler çıkartacak bütçeyi elde edebilmesi için daha fazla abone çekmesi lazım. Bakalım genişletilmiş versiyonuyla The Office’in bu duruma bir yardımı dokunabilecek mi…

Yazı: Merdan Çaba Geçer

Yükleniyor...