KONSER: Denzi

Frozen Clouds‘un yanı sıra Kum & Bedeviler‘de de bas çalan Denzi, solo üretimlerini ise 2019’dan bu yana sürdürmekte. Geçtiğimiz hafta Universal Music Türkiye etiketiyle yayımlanan son teklisi  “Ne Doğru Ne Yanlış”, hem ses paleti hem de prodüksiyonuyla yeni bir rota oluşturulduğunun ipuçlarını veriyor. 


Hem bugüne kadar çeşitli kısa format yayınlarında yer alan parçalar hem de daha önce hiç duymamış olabileceğiniz Denzi parçalarını dinlemek için 29 Ekim Cumartesi akşamı buluşuyoruz. Denzi, akustik bir setle Bant Mag. Havuz / Bina sahnesinde olacak. 

Konserden önce Denzi kimdir, ne yapar, neler sever; bizzat Denzi anlatıyor:

Denzi’nin otoboşyapması

Merhaba, ben Ömer Deniz Pınar aka Denzi. Öncelikle doğumumdan bahsedeyim. 1998 Aralık 4’te İstanbul’da doğdum. (ıngaa) Sonra beni alıp Moda’ya getirdiler, hâlâ burdayım. Müzik yapmaya 2012’de arkadaşım Luca Fritz gazıyla başladım. Birlikte Frozen Clouds grubunu kurduk. Ben bas gitar çalıyorum, bu arada hâlâ grup devam ediyo manyak şarkılar var. O sırada Bilgi Üniversitesi’nde endüstriyel tasarım okudum. 2021’de mezun oldum ve tasarımcı hayatım aktif bir şekilde ilerliyor. Daha sanat denizine yakın bir yöne kaydım ürün tasarımı sularından. Kıyafet yapıyorum hobi olarak adfasdfasdf.

2019’da keskin bir kararla solo proje yapmaya başladım. Tek amacım gruplar, insanlar vs kimseyi düşünmeden içimden geleni yapabilmekti. Tabi liseden gelen âşıklıkla, üniversiteden gelen varoluşsal sancı birleşince toplumun yüzde 90’ıyla aynı bedelleri ödediğimi farkedip özel olmadığımı anladım.

Müziğime çok yansıdı tabii. Tarz karışıklıkları oldu, ben de şu an ne yaptığımı bilmiyorum; zaman ve süreç bize gösterecektir. Bu sırada kendim ve grubum dışında insanların müziklerine dokunmaya başladım. Birkaç tane daha gruba girdim mesela Kum ve Bedeviler, Holistic Tsunami, Rotting God.

Günümüze gelince… Aklım hep bir karış havadadır, yaptığım şeyler bana keyif veriyorsa doğrudur, en özel ben değilim (maalesef), sevgi ve komedi hoşuma giden kavramlar.

Kapı açılış: 20.30
Biletler: 50 TL (Bina giriş katta satışta)
Kapasite 50 kişiyle sınırlı.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/