Konser: Kristal Kit (Akustik)

Rock ve elektronik müzik unsurlarını bir araya getiren İstanbullu grup Kristal Kit, akustik performansıyla 27 Ağustos Cumartesi akşamı Bant Mag. Havuz / Bina’da. Üstelik konserin ardından grup üyeleri Bina DJ kabinine geçerek partiyi devam ettirecek!

Müzikal yolculuğuna 2020’de başlayan Kristal Kit, kendi adını taşıyan ilk EP’sini Kasım 2021’de Shalgam Records etiketiyle yayımladı. Rock geleneğinden çokça fikir ve türlü elektronik numarayı post punk değirmeninde öğüten dört şarkı, tek bedende birden fazla hayat yaşayan birinin iç dünyasını seslendiriyor. 

İlk konserini geçtiğimiz mart ayında Salon İKSV’nin sezon açılışında Kit Sebastian’la birlikte veren grubun Bant Mag. Havuz / Bina’da gerçekleşecek performansında Cem İnce ve Tuncel Eylik sahnede olacak. İkili hem Kristal Kit EP’sinden parçalar hem de henüz yayımlanmamış parçaların akustik versiyonlarından oluşan bir konser çalacak.

Cem İnce ve Tuncel Eylik, konseri takiben disco ve indie disco seçkisiyle DJ kabinini devralacak. Programın detayları aşağıda.

Kapı açılış: 20.30Konser: 21.00
Biletler: 50 TL (Bina giriş katta satışta)
Kapasite 50 kişiyle sınırlıdır.

DJ Set: 22.30 (Katılım ücretsiz)

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/