Lansman + Konser: Berke Can Özcan - Twin Rocks

Berke Can Özcan’ın son albümü Twin Rocks, Norveçli trompet ustası Arve Henriksen ve Brooklynli bariton saksafoncu Jonah Parzen-Johnson ortaklığında kaydedilen tematik bir koleksiyon. Likya Yolu’nu yaşatan albümün ilk konseri, 30 Kasım Perşembe akşamı Bant Mag. Havuz / Bina’da.

İkiz kayalara doğru, ikiz kayaların etrafında ya da dağlardan ikiz kayalara doğru, yolculuk devam ediyor. Omni Sound etiketiyle plak olarak basılan yeni Berke Can Özcan albümü Twin Rocks canlı hâlinin bir minyatürünü ilk kez dinleyiciyle paylaşacak. Plakların da satışta olacağı bu akşamda Berke Can Özcan & Ozan Kısaparmak, Twin Rocks dünyasından seslerin etrafında doğaçlamalar çalacak, ses bariyerini aşmadan ya da yer yer birazcık aşarak yeni bir geçit açmaya çalışacak, Koray Kantarcıoğlu’nun da plaklarıyla katılacağını hesaba katınca sesler sadece ikiz kayaların etrafında kalmayacak ve okyanus aşırı yerlere uzanacak. 

Twin Rocks, Berke Can Özcan’ın bisiklet üzerindeki yolculuklarında çıkardığı bir haritada işaretlenmiş hayali/gerçek noktalara ithaf edilmiş müziklerden oluşan bir albüm. Haritadaki bu noktalara saygı duruşunda bulunmak, yeni seslerle yeni hayatları kutlamak ve eski yeni dostlarla bir araya gelmek için güzel bir sonbahar akşamı.

Biletler: 150 TL (Bina giriş katta satışta)
Kapı açılış: 20.00
Kapasite 60 kişiyle sınırlı.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/