Louis CK, ''The Secret Life Of Pets''in seslendirme kadrosunda

Illumination Entertainment’ın yapımcılığını üstlendiği yeni animasyon film The Secret Life Of Pets‘in nefis seslendirme kadrosuna Louis CK de dahil oldu. Ünlü komedyen, filmin ana karakteri olan Max isimli bir terrier cinsi köpeği seslendirecek.


Despicable Me  ve The Lorax gibi animasyonlarla tanınan Chris Renaud, The Secret Life Of Pets filminde de yönetmenliği üstleniyor. Filmin seslendirme kadrosunda yer alan diğer isimler de epey heyecan verici. Son zamanlarda favorimiz olan komedyenlerin başında gelen Hannibal Buress, özellikle The Modern Family dizisinde canlandırdığı Cameron Tucker karakteriyle gönülleri fetheden Eric Stonestreet, birçok komedi filmi ve televizyon yapımının yanısıra stand-up gösterileriyle de geride kalan on yılın en popüler komedyenlerinden biri olan Kevin Hart ve yedi yıldır Saturday Night Live ekibinin bir parçası olan Bobby Moynihan filmde çeşitli karakterleri seslendirecek.

The Secret Life Of Pets, evin favori köpeği olan Max’in sahibinin yeni bir köpeği eve getirmesiyle alt üst olan düzenini konu edecek. Filmin, 2016 yazında vizyonda olması planlanıyor.

The_Secret_Life_of_Pets-299095599-large