M. Night Shyamalan'ın "Split"inden bir fragman daha

Önümüzdeki şubat ayında gösterime girecek olan yeni M. Night Shyamalan gerilimi Split, yirmiden fazla alter egosu olan çoklu kişilik bozukluğundan muzdarip bir karakterin üç kız kardeşi kaçırıp, bodruma hapsetmesiyle başlayan olayları konu ediyor. James McAvoy’u başrolünde izleyeceğimiz filmden yeni bir fragman yayınlandı.

Oyuncu kadrosunda McAvoy’la birlikte Betty Buckley, Anya Taylor-Joy ve Brad William Henke gibi isimleri de bulunduran filmin senaryosu da M. Night Shyamalan imzası taşıyor. Son olarak geçtiğimiz yıl The Visit‘le karşımıza çıkan Syhamalan’ın yeni filminin yapımcı kadrosunda Jason Blum ve Marc Bienstock da yer alıyor.

Histerik ve karmaşık karakterlerin altından ustaca kalkabildiğini Trans, Filth ve X-Men gibi filmlerdeki performanslarıyla kanıtlayan James McAvoy’un canlandıracağı Kevin karakterinin iyi ve kötü niyetli alter egoları arasında gidip geldiği ilginç bir gerilim filmi bizi bekliyor. Türkiye’deki vizyon tarihi 17 Şubat olan Split‘in yeni fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.