MahalleModa'dan takas günü: ''Al Takke, Ver Külah''

Atmaya kıyamadığınız ama ne yapacağınızı da bilemediğiniz eşyalarınızı bir çantaya koyun ve 16 Kasım’da Moda’daki Nun Vintage Coffee’nin yolunu tutun! 11.00-19.00 saatleri arasında gerçekleşecek Al Takke, Ver Külah etkinliğinde her şeyin takası yapılıyor olacak!

Moda’yı ve mahalle kültürünü yaşamayı seven, insanları bir araya getirecek ve işlevsel olabilecek organizasyonlar yapmayı kendine amaç edinen MahalleModa oluşumunun bir organizasyonu olacak Al Takke, Ver Külah‘ta kendinize ve takasa sunacağınız ürünlerinize sabit bir yer edinmek için [email protected]’a e-mail atarak iletişime geçebilirsiniz. MahalleModa hakkında daha fazla bilgi almak için buraya; Nun Vintage Coffee hakkında daha fazla bilgi almak için de buraya tıklayabilirsiniz.

MahalleModa, Al Takke, Ver Külah’ın nasıl gerçekleşeceğini şöyle açıklamış:

mahallemoda_web_son

Ayşe’nin masasında bir sürü eteği var. Zeynep birine bayıldı. Zeynep’in çantasında kolyelerini getirmiş. Ayşe’ye beğendiyi eteği gösteriyor ve ‘Bak bende de bunlar var, bu etek karşılığında hangisini istersin’ diyor. Alan memnun veren memnun takas gerçekleşiyor.