Mark Hamill, “What We Do In The Shadows”a konuk

Star Wars evreninin Luke Skywalker’ı, 68 yaşındaki aktör Mark Hamill, FX’te yayınlanan ve ilk sezonuyla gönlümüzü kısa sürede çalan What We Do In The Shadows’un ikinci sezonunda konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak.

Hayatımıza Flight of The Conchords’la giren Taika Waititi ve Jemaine Clement ikilisinin 2014’te çektiği aynı isimli uzun metraj mokümanterden televizyona uyarlanan dizinin yaratıcısı da Jemaine Clement. Geçtiğimiz bahar aylarında yayınlanan on bölümlük ilk sezonun ardından hemen ikinci sezon onayını da kapan dizi, yüzlerce yıldır Staten Island’da yaşayan üç vampiri merkezine alıyor.

Television Critics Association’ın düzenlediği bir panelde konuşan Jemaine Clement, usta oyuncu Mark Hamill’in ikinci sezon kadrosuna katıldığını duyurdu. Henüz Hamill’in nasıl bir karakterle karşımıza çıkacağı ise gizemini koruyor. Clement yaptığı açıklamada ilk sezonda dört bölümde Jeanie karakterini canlandıran ve Booksmart filmiyle adından söz ettiren Beanie Feldstein’ın 2020 takviminin yoğunluğu sebebiyle ikinci sezonda rol almayacağını da belirtti.

Aynı zamanda uzun yıllar Joker karakterini farklı animasyon yapımlarda seslendiren Mark Hamill, şu sıralar hazırlıkları süren ve The Walking Dead yazarı Robert Kirkman’ın yarattığı çizgi roman karakteri Invincible’ı merkezine alacak animasyon serisinin de seslendirme kadrosunda. Hamill’le birlikte mikrofon başına geçecek diğer isimler arasında J.K. Simmons, Seth Rogen, Zazie Beetz ve Sandra Oh da var.


Yükleniyor...