"Masters of Sex", dördüncü sezonuyla birlikte sona erdi

Showtime’ın popüler dizilerinden Masters of Sex‘in geçtiğimiz günlerde sona eren dördüncü sezonu, dizinin son sezonu oldu. Gelen haberlere göre kanal ve dizinin yapımcılarınun yaptıkları toplantıdan, Masters of Sex‘in dördüncü sezonuyla birlikte hikayenin sonuna geldiği ve beşinci sezonu çekmenin gerekmediği kararı alınmış.

Başrollerinde Michael Sheen ve Lizzy Caplan’ın yer aldığı dizinin sona erdiğine dair haberler ilk olarak The Hollywood Reporter’da yer aldı. Showtime konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmasa da The Hollywood Reporter’ın kaynaklarının dizinin oyuncuları olduğu tahmin ediliyor.

Thomas Maier’in seks üzerine araştırma yapan William Masters ve Virginia Johnson’ın gerçek hikayelerini anlattığı aynı isimli kitaptan televizyona uyarlanan dizi, özellikle ilk üç sezonuyla tatmin edici rating istatistikleri elde etse de son sezon bölümleri aynı ilgiyi görmemişti. Allison Janney’ye konuk olduğu bölümle Emmy kazandıran Masters of Sex‘e dair kapsamlı bir açıklamanın önümüzdeki günlerde yapılması bekleniyor.


Yükleniyor...