Mixcloud ve W Hotel sunar: 7 Şehir, 7 Konuşma, 7 Parti ile "Future Rising"

Dünyanın her yerinden müzikseverlerin ve müzisyenlerin buluşma platformlarından olan Mixcloud’un W Hotel ile ortaklaşa gerçekleştireceği Future Rising etkinlikleri İstanbul da dahil olmak üzere 7 şehirde gerçekleşecek. Bant Mag. olarak bizim de lokal partneri olduğumuz Future Rising partisi 5 Kasım’da W Hotel’de.Bu hafta itibariyle tüm dünyaya duyurdukları Future Rising etkinlikleri ile W Hotel ile birlikte düzenleyecekleri etkinlikleri duyuran Mixlcoud, yedi farklı şehirdeki müzisyenlerle buluşmaya hazırlanıyor. Doha, Dubai, Barselona, İstanbul, Londra, Amsterdam ve St. Petersburg’da bulunan W Hotel’lerde gerçekleşecek partilerin yanı sıra çeşitli konuşmalar da düzenlenecek.

14479676_10154678713883833_4039528602423344281_n

İstanbul’da 5 Kasım’da gerçekleşecek partinin konukları Ece Özel, Kerem Akdağ ve İsveçli müzisyen / DJ Baba Slitz olacak. Buraya tıklayarak detaylarını görebileceğiniz etkinlikte, ayrıca, Ece Özel ve Grup Ses’in konuk olacağı ve Record Store Journal kurucusu Haluk Damar’ın moderasyonunu yapacağı bir konuşma da katılımcılarla buluşacak. Bu konuşmaya katılmak için detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Her şehirde lokal bir partnerle bir araya gelen Mixcloud ve W Hotel, İstanbul’da lokal partner olarak Bant Mag. ile birlikte yer alacak. Londra’da elektronik müzik dünyasının efsanevi ismi Pete Tong’un kızı Becky Tong ile birlikte çalışacak olan Future Rising oluşumu, ayrıca kolektif Roots United, yine bir diğer müzik platformu 22Tracks, Vice ve Warp bünyesinde yer almış Kazım Rashid, müzik, yaratıcılık ve dahası için multi kültürel etkinlikler yapan The 264 Cru, İngiliz kolektif FUTURESNDS ve İspanyol kültür-sanat-müzik platformu Tiu Mag. ile yedi etkinlik boyunca birlikte yer alacak.

screen-shot-2016-10-26-at-13-14-34

Yedi farklı şehirde, her mekana özel olarak hazırlanan özel programları ile müzikseverler ile buluşacak olan Future Rising’in ağırlayacağı isimler şimdilik şu şekilde: Alizz, Baba Slitz, DJ MoCity, Ece Özel, EL, Finlay Lefox, Hamish Stephenson, Hannah Faith, Hoopa, Jarreau Vandal, Jeftuz, Jengi Beats, Joe Cruz, Kim Ann Foxman, Kerem Akdağ, Krystal Klear, Marc Pinol, Mercedes Benson, Mr. Mendel, Mr. Shef Codes, Phil Gerus, PYRMDPLAZA, Shanti Celeste, Shutta.

key-visual-poster-low-res-web