“Mr. Robot” ve “Peaky Blinders”ın yeni sezon başlangıç tarihleri belli oldu

İlk sezonu ile kısa sürede fenomen haline gelen Mr. Robot ve Cillian Murphy – Tom Hardy ikilisinin başrollerinde yer aldığı Peaky Blinders’ın yeni bölümlerinin yayın tarihi belli oldu.

Uzun zamandır sessizliğini koruyan ve üçüncü sezonu ile ilgili herhangi bir haber alamadığımız Peaky Blinders‘ın yeni bölümlerinin mayıs ayında yayınlanacağı geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Tarih konusunda herhangi bir açıklama yapmayan BBC, dün sosyal medya hesaplarından ilk bölümün 5 Mayıs Perşembe günü yayınlanacağını duyurdu. Cillian Murphy, Sam Neill, Paul Anderson gibi isimlere ikinci sezonda eklenen Tom Hardy ile çok konuşulan dizinin çekimleri ise geçtiğimiz sene sonunda tamamlamıştı.

12524145_497587223759377_9042549322031611753_n

Sam Esmail tarafından yaratılan ve başrollerinde Rami Malek, Carly Chaikin ve Portia Doubleday’in yer aldığı Amerika yapımı televizyon serisi Mr. Robot, ilk sezonu ile çok konuşulmuştu. Geçtiğimiz sene eylül ayında sona eren ilk sezonun ardından epey merak uyandıran ikinci sezon bölümleri için sonunda beklenen haber geldi. Mr. Robot, 13 Temmuz’da yeni bölümüyle ekranlarda olacak.

Yükleniyor...