Naomi Watts'lı gerilim filmi "Shut In"den ilk fragman

Doctor Who, Luther ve Daredevil gibi dizilerin çeşitli bölümlerini yöneten Farren Blackburn’ün ilk uzun metraj filmi olacak Shut In‘den izleyenleri tedirgin eden bir fragman yayınlandı.

Eşini kaybettiği bir trafik kazasında oğlunun da sakat kalmasıyla hayatı alt üst olan bir kadını konu eden filmin başrollerinde 21 Grams, Mulholland Drive ve Birdman gibi filmleriyle tanınan Naomi Watts, Stranger Things dizisinin yıldızlarından Charlie Heaton ve Dr. Dolittle‘dan Kill The Messenger‘a karşımıza onlarca farklı türden filmle çıkan Oliver Platt yer alıyor.

Senaryosu Christina Hudson tarafından yazılan film, Türkiye’de 20 Ocak 2017 tarihinde vizyonda olacak. Filmin ilk fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Naomi Watts’ın önünde epey hareketli bir takvim var. Shut In dışında yakında vizyona girecek birçok farklı yapımda göreceğimiz Naomi Watts, David Lynch’in kült dizisi Twin Peaks‘in yeni sezonunda; Colin Trevorrow’un yeni filmi The Book Of Henry‘de; başrollerini Woody Harrelson ve Brie Larson’la paylaşacağı Destin Daniel Cretton filmi The Glass Castle‘da ve bir terapisti canlandıracağı televizyon dizisi Gypsy‘de rol alacak.