"Narcos" 4. sezon: Diego Luna ve Michael Peña dizinin oyuncu kadrosuna katıldı

İlk iki sezonunda Pablo Escobar, üçüncü sezonunda da Cali Karteli’ni konu eden ve kısa sürede dünya çapında büyük ilgi toplamayı başaran Narcos‘un dördüncü sezonundan haberler var. Netflix’in yayınladığı yeni sezon teaser’ı, iki yıldız oyuncunun Narcos kadrosuna katıldığını müjdeliyor.

Yeni sezonunda Meksika’ya geçecek olan Narcos, bu kez Guadalajara Karteli’ne ve onları yakalamaya çalışan ajanlara odaklanacak. Dizinin ilk üç sezonunda DEA Ajanı Javier Peña karakterini canlandıran Pedro Pascal’ın yeni sezonda olup olmayacağı henüz merak konusu. Netflix’in yayınladığı bir dakikadan kısa süren teaser, yeni Narcos sezonunda rol alacak isimlerden iki tanesini duyuruyor: Diego Luna ve Michael Peña.

Rogue One: A Star Wars Story ve Milk gibi filmlerde sergilediği performanslarla akıllarda yer eden Meksikalı aktör Diego Luna, son olarak geçtiğimiz haftalarda vizyona giren bilim kurgu / gerilim filmi Flatliners filmiyle karşımıza çıkmıştı. Filmografisinde American Hustle, Crash ve The Martian gibi ses getiren filmler olan Michael Peña da şu sıralar hazırlıkları devam eden ve seslendirme kadrosu yıldız isimlerle dolu olan Next Gen isimli animasyonda “Momo” isimli karakteri seslendirecek.

Çekimleri geçtiğimiz günlerde Meksika’da başlayan yeni Narcos sezonu, önümüzdeki yılın ortalarında izleyiciyle buluşacak.