Palmiyeler ve LALALAR, “VANS Vanguards” için 4 Nisan’da Babylon’da

Vans kaykay takımından 4 genç kadın kaykaycının keşif hikâyesini bir fotoğraf sergisi ve workshoplarla anlatacak Vanguards etkinliğinin ardından, Palmiyeler ve LALALAR kutlama için Babylon sahnesinde buluşuyor.

vans

4 Nisan akşamı Bant Mag. organizasyonuyla gerçekleşecek “VANS Vanguards” etkinliği, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nden bu yana ülkenin farklı şehirlerini gezen Lizzie Armanto, Brighton Zeuner, Yndiara Asp ve Mami Tezuka’nın macerasını İstanbul’a taşımaya hazırlanıyor. Palmiyeler ve LALALAR’ın bir parti atmosferi yaratan canlı performanslarıyla tansiyonu yükselecek olan gecenin Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

LALALAR

Ali Güçlü Şimşek, Barlas Tan Özemek ve Kaan Düzarat’tan oluşan ve ilk konserini geçtiğimiz Ocak ayında Demonation Festivali kapsamında Babylon’da veren LALALAR, psikedelik ve Anadolu referanslı melodilerini elektronik beat’leriyle harmanlıyor. Geçtiğimiz Şubat ayında paylaştıkları “İsyanlar” teklisiyle hem yerli hem yabancı platformlarda yer alarak dikkatleri üzerine çeken üçlü; sallanmadan, eklemlerinizle eşlik etmeden dinlemenin mümkün olmadığı melez bir müzik deneyimi sunuyor.

Palmiyeler

Mertcan Mertbilek, Tarık Töre, Rana Uludağ ve Barış Konyalı’dan oluşan Palmiyeler; gerek şimdiye dek yayınladıkları üç albümleri, gerek de bir parti atmosferinde geçen konserleriyle bağımsız müzik sahnesinin en özel ekipleri arasındaki yerini aldı. Salaş, ferah ve düşsel bir stile sahip Palmiyeler; bir o kadar da niyetini belli eden tını ve tavırlarıyla yeni neslin rock’n’roll kahramanlarından.