Phoebe Waller-Bridge ve Donald Glover’la, bir kez daha “Mr. & Mrs. Smith”

Donald Glover (ya da müzisyen mahlasıyla Childish Gambino), 12 Şubat Cuma gecesi Instagram hikâyelerinde paylaştığı videoyla duyurduğu iş birliğiyle kalp atışlarını hızlandırdı. Phoebe Waller-Bridge ve Glover, 2022’de Amazon Prime Video’da yayımlanacak Mr. & Mrs. Smith dizisi için güçlerini birleştiriyor.

Televizyon dünyasının yakın geçmişine, Atlanta ve Fleabag’le yarattıkları hayranlık uyandıran hikâyecilikleriyle adını yazdıran ikili, dizinin hem başrollerinde yer alacak hem de yaratıcılığını üstlenecek. İkiliye dizinin yazım ve yapım aşamasında Fargo’nun senaristlerinden Francesca Sloane da eşlik ediyor.

Glover’ın Paul Anka şarkısı “Put Your Head on My Shoulder” eşliğinde dans ettiği ve Waller-Bridge’in buna karşılık kendine has figürlerini sergilediği Instagram paylaşımından kısa bir süre sonra Amazon’dan konuya ilişkin resmî açıklama gecikmedi. 

Dizi, tahmin edileceği gibi Angelina Jolie ve Brad Pitt’li 2005 yapımı Doug Liman filminden uyarlanıyor. Gizli ajan çiftin, birbirlerini öldürme görevi almalarından sonra atıldıkları macerayı konu eden filmin yapımını üstlenen New Regency, dizinin de ardındaki prodüksiyon şirketi.

Amazon Studios başkanı Jennifer Salke’a göre dizi için bir araya getirdikleri ekip bir “rüya takımı.” Kendisine katılmamak imkânsız. Projenin stüdyonun hayallerini süslediğini ve Amazon’un küresel izleyici kitlesinin de bu üçlünün elinden çıkacak işe hayran olacağına inandıklarını dile getiriyor Salke.


Yükleniyor...