“Preacher” dizisinin ikinci sezon çekimleri başladı

AMC’nin çizgi roman uyarlamalarından Preacher‘ın merakla beklediğimiz ikinci sezonu için çekimler başladı. Dizide başrolde yer alan Dominic Cooper, Twitter hesabından Preacher setinden biraz mide kaldıran bir fotoğraf yayınladı.

13 bölümden oluşacak ikinci Preacher sezonu için henüz AMC tarafından açıklanmış bir yayın tarihi yok. Seth Rogen, Sam Catlin ve Evan Goldberg’den oluşan ekibin yaratıcısı olduğu Preacher dizisi, çizgi romandaki kimi detayları televizyona farklı şekilde aktarsa da beğeni toplamayı başarmıştı. Geçtiğimiz ekim ayında hayatını kaybeden Steve Dillon ve usta yazar Garth Ennis’in çizgi roman serisi Preacher‘da sarışın bir karakter olan Tulip, televizyon uyarlamasında siyahi oyuncu Ruth Negga tarafından canlandırılıyor örneğin.

Dominic Cooper ve Loving filmindeki performansıyla Oscar’a aday gösterilen Ruth Negga’nın yanı sıra Joseph Gilgun, Ian Colletti ve Graham McTavish gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Preacher‘ın ikinci sezon çekimlerinden yayınlanan ilk görsel, aşağıdaki Dominic Cooper paylaşımı oldu. Yeni sezona dair detayları önümüzdeki haftalarda Bant Mag. üzerinden takip edebilirsiniz.