PRÖMİYER: Deniz Taşar – Onu Ona Ona Onu

Geçtiğimiz haftalarda radio edit’iyle yayınlanan yeni Deniz Taşar şarkısı “Onu Ona Ona Onu”nun 10 dakikalık tam versiyonu için çekilen klibin dijital prömiyeri bantmag.com’da!

Caz, neo soul, R&B gibi türleri tek potada eritmeyi başaran Deniz Taşar’ın yeni şarkısı, nitelikli orkestrasyonu ve iniş çıkışlarla dolu akışıyla dinlemesi heyecan verici bir 10 dakika vaat ediyor. Yönetmenliğini Melih Kun’un üstlendiği klip ve şarkı hakkında Deniz Taşar şunları söylüyor:

“Müziğim de benimle birlikte büyüyor, deniyor, gelişiyor. Bu parçayı yazmaya başladığım ben ile şu anki ben o kadar farklı ki! Ve bu beni çok mutlu ediyor çünkü bambaşkalar fakat bir ahenk içerisindeler. Klibi çekmek de bu parçayı oluşturmak gibi dönem dönem gelişti. Uzun ve sancılı süreçlerin belki de en güzel yanı bu zaten. İkisinin sürecinde de çok değişik duygular ve olaylar yaşadım ve inanıyorum ki bunu müziğimde duyup izleyecek, klibimde de izleyip, buna tanık olacaksınız. Bu yolculuk şarkımı da beni de çok güzel bir yere getirdi, umarım dinleyicisini de harika yerlere götürecek.”