“Rakılı Ajanda 2021” çıktı!

Rakılı Ajanda 2021’in matbaadan çıkışı gerçekleşti! Kendisini artık seçili kitabevlerinden, online kitapçılar ve Anason İşleri Yayınları üzerinden edinebiliyorsunuz. 

Rakılı Ajanda 2021’le 2020’ye (nihayet) veda etmenize ve yeni yılda açacağınız yeni sayfalara ortak olmayı umuyoruz. 2021’de umutları ve dayanışmayı birleştirerek büyütmeye devam edelim, yaratıcılığı kutlayalım, ilham havuzunu genişletmeyi ihmal etmeyelim, dostluklara sıkıca sarılalım, dostlara kadeh kaldıralım, birbirimizi hep dinleyelim, diyoruz.

Rakılı Ajanda 2021’de bakın sizi kimler ve neler karşılayacak

Üretimleriyle iştah kabartan müzisyen, yazar, oyuncu ve şef konuklar, Sadi Güran’ın illüstrasyonları eşliğinde, sizinle sene boyunca, umuda dair içlerini döken ve hayal kurma egzersizleri yapan paylaşımlarda bulunuyor. Aslı İnandık, Can Bonomo, Gaye Su Akyol, Kalben ve Özgür Mumcu, bu konuklardan yalnızca birkaçı.

İşlerini yakından takip ettiğimiz müzisyen, DJ ve gruplar, yıl boyunca size rakıya eşlikçi olabilecek albümler öneriyorlar. Hislendiren müzik tavsiyeleri ve muhabbeti koyultma sırları, Da Poet, Ece Özel, Gülinler, İdil Meşe, Lalalar ve daha nice isimden. 

Tavsiyeler devam ediyor… Deniz Göktaş’tan Nazlı Bulum’a, Azra Deniz Okyay’dan Caner Eler’e; sanat, sinema, podcast, tiyatro, mutfak gibi farklı alanlardan kafa açıcı işlere imza atan 12 isim her ay önünüze daldan dala atlayan, sıkı listeler koyuyor. Kışı güzel kılacak aktiviteler, ilham bulmanın yolları, az konuşan çok komik filmler, Türkçeye çevrilmiş en iyi spor kitapları gibi listeler canlanabilir kafanızda. 

Dahası, Rakılı Ajanda 2021, aşırı yetenekli çizerlerin elinden çıkma nefis işlerle dolup taşmakta. 16 sanatçının el emeği göz nuru resimli bantlar ve çizgi hikâyeler 2021 boyunca içinizi açacak.

Ayrıca sadece dakikalar içinde ortaya çıkarabileceğiniz pratik yancı lezzetler, farklı diyarların mutfaklarını keşfe çıkan meraklı içeriklerle rakı sofralarınıza (iyi anlamda) meze de oluyoruz. 

Hoş geliyorsun 2021. Yeni senede ruhunuzu yenilemek için yanınızdan hiç ayrılmamayı, sizle hep bir şeyler paylaşmayı; sofralarınıza tat ve muhabbet katmayı diliyor Rakılı Ajanda 2021. Ona buradan ulaşabilirsiniz.