RBMIST programının üç yıldızı Dost Meclisi’ne konuk oldu

Bant Mag. ekibinin redbull.com/muzik için hazırladığı Dost Meclisi serisi, üç yeni video ile geri döndü. 26 Eylül’de başlayacak Red Bull Music Festival İstanbul kapsamında üç ayrı konsept dahilinde sahnede olacak müzisyenlerden Ezhel, Gaye Su Akyol ve Murat Ertel konuklarımız.

Konukalarımızın her bölümde çeşitli sanatçılar, yazarlar, sinemacılar ve müzisyenlerin kendilerine yönelttikleri soruları yanıtladığı Dost Meclisi ile RBMIST için geri sayımımızı sürdürüyoruz. 26 Eylül’de Murat Ertel’in küratörlüğünü üstlendiği Round Robin gecesiyle başlayacak olan festival, ertesi gün Gaye Su Akyol’un Yılmayan Şeytan filmi için Bubituzak’la birlikte hazırladığı müzikleri canlı olarak seslendireceği sinekonserle devam edecek. Geniş çaplı bir hip hop buluşması olan 29 Eylül tarihli East vs West’in kapanışınıysa Zorlu PSM sahnesinde Ezhel yapacak.

Dost Meclisi’nin üç yeni bölümünü buradan izleyebilir; Ezgi Mola’dan Murat Meriç’e, Özgür Mumcu’dan Barış Akpolat’a birçok farklı ismin söz konusu üç müzisyene yönelttiği ilginç soruların yanıtlarını alabilirsiniz.

RBMIST biletleri içinse sizi buraya alalım.