Red Bull Music Festival İstanbul 2019 avantajlı biletleri satışta

İlk kez geçtiğimiz yıl gerçekleşen ve Bant Mag.’ın da bir parçası olduğu Red Bull Music Festival İstanbul, bu yıl 1-15 Ekim tarihlerine yayılıyor. 5 farklı temada kurgulanan harika bir programla geri dönecek festivalin biletleri satışa çıktı.

Festival kapsamında İstanbul’un farklı mekânlarının dönüştürüleceği beş gecenin yanı sıra 15 gün boyunca çeşitli sergiler, radyo yayınları, canlı performanslar ve atölyelerin gerçekleşeceği Red Bull House of Music de ziyarete açık olacak. 6 Ağustos’a kadar avantajlı satış dönemi sürüyor ve festivalin tüm etkinliklerini kapsayan bir kombine bilet opsiyonu da var. Detaylı bilgiler için buraya tıklamanız yeterli.

Red Bull Music Festival İstanbul’un bu seneki konseptleri de açıklandı. 3 Ekim’de gerçekleşecek ilk buluşma, Feriye’nin çarpıcı manzarası eşliğinde Afrika müziğinin renkli isimlerini bir araya getirecek Alpha Beat Night. Ertesi gece rotamız Beşiktaş’taki Deniz Müzesi ve menümüzde synthesizer müziğinin farklı yaklaşımlarından zihin açıcı örnekleri bir araya getirecek Aposynthesis Night var. Festivalin ilk hafta sonu, 5 Ekim Cumartesi gecesi Berlin ve İstanbul arasındaki müzikal köprüyü hip hop ekseninde kuracak “Kan Kardeşler” Gecesi ile sonlanıyor.

11 Ekim Cuma gecesi ise Moda Sahnesi’nde benzersiz bir geceye davetlisiniz. biriken sanat kolektifi ortaklığıyla hazırlanan Ballroom Night, Vogue kültürünün tüm parıltısını, müzik-dans-stil ekseninde sahneye taşıyacak. Festivalin son etkinliğine Volkswagen Arena ev sahipliği yapıyor. “Geleceğe dönüş hissi yaratacak” Futurave Night, rave müziğinin yarınını inşa eden yenilikçi isimleri bir araya getirecek.

Müzik şehri yeniden ele geçiriyor! Festivale dair gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Yükleniyor...