Red Bull Music Festival İstanbul resmi dergisi The Note yayında

Bant Mag. olarak organizasyonunun parçası olmaktan heyecan duyduğumuz Red Bull Music Festival İstanbul, 26 Eylül’de başlıyor. Hem programa dair detaylar hem de festivalin temasından yola çıkarak hazırlanmış içeriklerin yer aldığı RBMIST’in resmi dergisi The Note da Bant Mag. ekibi tarafından hazırlandı.

Kapağında festival kapsamında gerçekleşecek Art of B-Movies: Remake sergisi için Sadi Güran tarafından hazırlanan Yılmayan Şeytan filminin illüstrasyonunun yer aldığı The Note, “Kökler” teması etrafında şekillendi. Bu yıl yirminci yaşını kutlayan Red Bull Music Academy’nin geçmişine çizgilerle bakış, Türkiye’nin “Geek” tarihi, A’dan Z’ye Türkçe Rap, bir görünürlük mücadelesi olarak grime, Gaye Su Akyol ile renkli ve fantastik bir macera, elektronik müziğin kadın kahramanları, Murat Ertel’in iş birlikleri ve dahası, The Note sayfalarında sizi bekliyor.

Red Bull Music Festival İstanbul resmi dergisi The Note’u İstanbul genelinde kafeler, plak dükkanları ve konser salonlarında bulabilirsiniz.

genel
comic2-
gsa 02 -3