Rehberimiz Kutay Soyocak, konumuz Epic Fair

21 Nisan’da İzmir Kültürpark’ta gerçekleşecek Kendine Has Epic Fair programına Jakuzi solisti Kutay Soyocak rehberliğinde bir göz gezdiriyoruz.

Festivalde sahne alacak Jakuzi, şu sıralar ikinci albümünün hazırlıklarını sürdürüyor. Kültürpark’ın, Kübana Gazinosu’nun ve Ada Gazinosu’nun büyüleyici atmosferinde dinleyeceğimiz Jakuzi’den Kutay Soyocak, festivalde kaçırmayacağı dört performansı sıraladı.

Viagra Boys’u  merak ediyorum.  Eğlenceli olacak gibi gözüküyor. Festivalde ismi
duyurulmadan önce haberim yoktu. Call of the Wild ve Consistency of Energy EP’lerini dinledim; pis, karanlık hâlini sevdim. Epic Fair line-up’ına baya yakışmış!

https://www.youtube.com/watch?v=CZ-a41thKQ0

Orlando Julius’u izleyeceğim, daha önce canlı dinleyememiştim. The Heliocentrics ile birlikte keyifli ve lezzetli bir şey göreceğimize eminim. 

Ati ve Aşk üçgeni keyifli olacaktır diye düşünüyorum. Yeni konser vermeye başlayan hoş bir ekip. Ati’nin gündelik hayatta ve sahnede verdiği rahat hissi Epic Fair seyircisinin de seveceğini düşünüyorum. Güzel şarkılar ve pozitif tavırlarıyla iyi geçecektir bence.

Bunlar dışında Ağaçkakan Beyefendi’nin katmanlı huzursuzluğundan ve gamsızlaştıran sıkıntısından nasibimizi alacağımız kesin.