Salon İKSV’de yeni sezon: Boy Harsher, Nekropsi ve dahası

Salon İKSV, 13. sezon takviminden ilk isimleri açıkladı. İki gece üst üste Nekropsi konserleri ile start alacak programda Boy Harsher, Lebanon Hanover, Derya Yıldırım & Grup Şimşek gibi gruplar yer almakta.

Son olarak 2020’nin son günü gitarist Cem Ömeroğlu’nun solo kaydı “Helezon”u yayımlayan Nekropsi, 27-28 Ocak’ta Salon İKSV yeni sezonunun kurdelesini kesecek. 3 Şubat akşamı psikedelik melodileriyle Berlinli grup Derya Yıldırım & Grup Şimşek sahnede.

Selofan

Pop sahnesinin yeni nesil seslerinden Sezer Koç 9 Şubat’ta, Bade ise 10 Şubat’ta ilk Salon İKSV konserlerini verecek. Yunanistan merkezli plak şirketi Fabrika Records’ın Türkiye’de de büyük dinleyici kitlesine sahip gözde grupları Lebanon Hanover ve Selofan ile 17 Şubat akşamı yeniden buluşuyoruz. 

Fransız Rivierası’ndan disko klasiklerini yeniden yorumlamaya hevesli iki arkadaşın kurduğu Bon Entendeur ile kasları gevşetme seansımız ise 19 Mart’a tarihleniyor. Ürpertici synth-pop tınılarına meraklı kulakların favorilerinden Boy Harsher ise 27-28 Nisan’da iki gece üst üste Salon iKSV’de olacak.

13. Salon İKSV sezonundan açıklanan ilk konserlerin biletleri 20 Ocak Cuma günü saat 10.30’da genel satışa açılacak. Öğrenci bileti fiyatları ise Eczacıbaşı Genç Bilet projesi kapsamında 10 TL olarak belirlenmiş.