Sarah Paulson da ”American Horror Story: Hotel” kadrosunda!

Geçtiğimiz hafta Kathy Bates’in yeni American Horror Story sezonuna katıldığı haberiyle sevinen dizinin hayranlarına başka bir müjdemiz var! Şu ana kadar yayınlanan dört American Horror Story sezonunda da çok kritik roller ile karşımıza çıkan Sarah Paulson, dizinin beşinci sezonu olacak ”Hotel”de de rol alacak!

Geçtiğimiz haftalarda, American Horror Story‘nin en kilit oyuncularında Jessica Lange’in yeni sezonda oynamayacağını açıklamasının ardından Evan Peters, Sarah Paulson, Frances Conroy ve Denis O’Hare gibi dizinin devamlı oyuncularının durumları merak konusu olmuştu. Söz konusu oyuncular arasından American Horror Story: Hotel kadrosuna dahil olan ilk isim Sarah Paulson oldu.

Ryan Murphy’nin yaratıcısı olduğu dizinin yeni sezonunda rol alacak diğer isimler Lady Gaga, Matt Bomer, Chloe Sevigny, Wes Bentley ve Cheyenne Jackson. Henüz dizide canlandırılacağı rol açıklanmayan Paulson, bugüne kadar American Horror Story ile iki Emmy adaylığı kazanmıştı.

Aynı zamanda Ryan Murphy’nin yeni dizisi American Crime Story‘nin kadrosunda da yer alacak olan Sarah Paulson, yakın zamanda Nicolas Cage’li The Runner filminde de karşımıza çıkacak.

American Horror Story: Hotel‘in çekimleri bu yaz Los Angeles’ta yapılacak. 13 bölümden oluşacak yeni sezon, ekim ayında FX’te yayınlanmaya başlayacak.