Scarlett Johansson, en sevdiği rolünün "Black Widow" olduğunu açıkladı

Michigan Avenue dergisine bir röportaj veren ünlü oyuncu Scarlett Johansson, bugüne kadar canlandırdığı karakterler arasında en çok Marvel sinematik evreninde canlandırdığı Black Widow karakterini sevdiğini dile getirdi.

Kariyeri boyunca Lucy, Lost In Translation ve Prestige gibi popüler filmlerde canlandırdığı birçok karakterle akıllarda yer eden Johansson, asıl adı Natasha Romanoff olan Black Widow karakterini şimdiye dek iki Avengers ve iki Captain America filminde canlandırdı. Ünlü oyuncu, söz konusu karakteri 2010 yılından beri oynuyor olmanın karaktere derinlik kattığını ve Black Widow’un esrarengiz bir karakter olduğunu, bu sebeple de bu karakteri oynamanın çok eğlenceli olduğunu söyledi.

“İnsanlar yapbozun parçaları gibi bir araya gelen karakterleri seviyorlar” diyen Johansson’a göre Marvel filmlerinin başarısında da bu yaklaşımın rolü büyük. Illuminati animasyonu Sing‘de bir karakter seslendiren Johansson, ünlü manga serisi Ghost In The Shell‘in sinema uyarlamasında da başrolde karşımıza çıkacak.

https://www.youtube.com/watch?v=ncgjW1i8ZrM