“Shameless” için final vakti

Showtime’ın aynı isimli İngiliz dizisinden uyarladığı Shameless dizisi, 11. sezonuyla ekrana veda ediyor. Kalabalık Gallagher ailesinin iniş çıkışlarla dolu hikâyesini konu eden dramedinin final sezonu 6 Aralık’ta başlayacak.

Salgın sebebiyle gecikmeli olarak 8 Eylül’de prodüksiyonuna başlanan son sezonun yayını için 2021’nin bekleneceği tahmin ediliyordu. Dizinin yeni sezonu 12 bölümden oluşacak. İlk dokuz sezonunda Shameless’ın baş karakterlerinden Fiona’yı canlandıran Emmy Rossum’un final sezonunda geri döneceği söylentileri gündemdeydi. Bahar aylarında dizinin yaratıcılarından John Wells, Rossum’un çok yoğun bir takvimi olduğunu ve bu sebeple 11. sezon için yeniden Shameless’a katılmasının söz konusu olmadığını söylemişti. O dönem yaz aylarında yapılması planlanan çekimlerin sonbahara ertelenmesiyle bu konuda bir değişiklik olup olmadığı merak konusu.

Ian ve Mickey karakterlerinin evliliğiyle sona eren 10. sezonun ardından dizinin yeni bölümlerinde bu ikiliyi yeni hayatlarına alışmaya çabalarken göreceğiz. Dizi boyunca çalkantılı bir ilişki içinde olan Ian ve Mickey’nin evliliğinin yanı sıra bir başka “düğünün” daha yolda olduğu biliniyor. Gallagherların komşusu ve en yakın dostları Kevin ve V, sezon finalinde yeniden evlenme kararı almıştı. Tabii bu noktada Kevin’ın başını ağrıtacak kimi evrak işleri var.

William H. Macy, Cameron Monaghan, Jeremy Allen White, Shanola Hampton, Emma Kenney ve Steve Howey kadrosunun 11 sezonluk serüveni, Showtime’da yayımlanan en uzun soluklu dizi olarak da bilinmekte. Dizinin yeni sezonuna dair daha fazla detay ve ilk görüntüler için takipte kalın.

Yükleniyor...