Sharon Van Etten eşliğinde bir New York turu

Son yıllarda düetler ve iş birlikleriyle karşımıza çıkan Sharon Van Etten, yeni albümü öncesinde bir iştah açıcı daha yayınladı.

Remind Me Tomorrow albümünü 18 Ocak’ta favori etiketlerimizden Jagjaguwar aracılığıyla yayınlayacak olan Sharon Van Etten, albümün gelişine günler kala bir klip paylaştı. Daha önce albümden “Comeback Kid” ve “Jupiter 4” parçalarını yayınlayan müzisyen, bu kez “Seventeen” parçasını klibiyle birlikte yayınladı. Yönetmenliğini daha önce Arcade Fire ve Tune-Yards gibi isimlerle çeşitli canlı performans videoları için de çalışmış olan Maureen Towey’nin üstlendiği klip, izleyiciyi New York’a ve şehrin ünlü mekanlarına davet ediyor. “Seventeen” klibi hakkında açıklamalarda bulunan yönetmen, Sharon Van Etten’ın bu şarkının klibi için New York’a bir aşk mektubu işlevi gören eşlikçi bir videosu olmasını istediğini dile getiriyor.

Sin-é, Pianos ve Baby’s All Right gibi önemli yerleri ziyaret eden yeni Sharon Van Etten klibi, müzisyenin geride kalan 15 yılda hayatının şekillenmesine etkisi olmuş mekanları izleyiciyle buluşturuyor.