She & Him’den Madonna yorumu

Zooey Deschanel ve M. Ward ikilisinden yeni bir She & Him güzelliği yaklaşıyor. Grubun 2011 tarihli ilk Noel albümü A Very She & Him Christmas’ın reissue versiyonu için tozlu raflardan çıkarılan Madonna cover’ı “Holiday” dinlemeye açıldı.

Cover yapmak, She & Him’in müzikal üretimlerinin her daim önemli parçalarından biri oldu. Noel şarkılarını yeniden yorumladıkları özel albümlerinin yanı sıra 20 kişilik bir orkestra eşliğinde 13 cover kaydettikleri Classics (2014) albümü de hafızalarda.

Merge etiketiyle 12 Kasım’da piyasaya çıkacak reissue’da Madonna yorumunun yanı sıra Wham!’in “Last Christmas”ına yapılmış She & Him cover’ı da yer alacak. İkili aralık ayını da uzun bir aranın ardından gerçekleşecek ilk ABD turnesiyle geçirecek.

“Holiday” yorumu hemen aşağıda.

Daha fazla Madonna cover’ı isteyenler için

Adını Madonna’nın “Papa Don’t Preach” klibinde giydiği bir tişörtten alan plak şirketi Italians Do It Better, geçtiğimiz ay pop ikonunun doğum gününü kutlamak için 20 şarkılık bir synth pop cover albümü yayımladı. Desire, Sally Shapiro, Dlina Volny, Orion gibi etiketin dikkat çeken seslerinin “Like A Virgin”, “La Isla Bonita”, “Frozen”, “Material Girl” gibi klasikleri yeniden yorumladığı albümün prodüktörlüğünü, plak şirketinin de kurucusu olan Johnny Jewel (Chromatics, Glass Candy, Desire) üstlenmiş.