Sónar İstanbul 24-25 Mart tarihlerinde Zorlu PSM’de

22 yıl önce Barcelona’da başlayan ve sonrasında Buenos Aires’ten Johannesburg’a otuza yakın farklı şehirde gerçekleşen prestijli müzik, teknoloji festivali Sónar, önümüzdeki mart ayında ilk kez İstanbul’a geliyor. 24-25 Mart tarihlerinde Zorlu PSM’de gerçekleşecek festivalin biletlerinin yakında sona erecek ön satışlarını kaçırmayın!

İlk olarak Moloko grubuyla müzik sahnesine girişini yapan ve sonrasında solo kariyerini sürdüren İrlandalı müzisyen Róisín Murphy ve Avusturyalı elektronik müzik ikilisi Hvob, şu ana kadar festivalde çalacağı açıklanan isimler arasında. Müzik yazarı Ricard Robles ile görsel sanatçılar Enric Palau ve Sergi Caballero tarafından düzenlenmeye başlanan Sónar, İstanbul ayağında “The Immediate Future” (Yakın Gelecek) temasıyla gerçekleşecek ve yalnızca İstanbul için kurgulanan özel bir programla festivalcileri ağırlayacak.

Zorlu PSM’nin toplamda 5.000 kapasiteye ulaşan dört farklı sahnesine yayılacak olan Sónar İstanbul’da gerçekleşecek konser ve konferanslar için heyecan verici geri sayımımız başladı! Festivalle ilgili detaylı bilgiler ve ön satıştaki biletleri yakalamak için buraya tıklamanız yeterli.