“Space Jam 2” filminin çekimleri bu yaz başlıyor

Başrolünde NBA efsanesi Michael Jordan ve Looney Tunes karakterlerini gördüğümüz 1996 yapımı yarı animasyon Space Jam’in uzun zamandır beklenen devam filmine dair yeni söylentiler gündemde.

An itibariyle Los Angeles Lakers forması giyen LeBron James’i başrolünde izleyeceğimiz Space Jam 2 filminin yönetmen ve yapımcı kadrosu geçtiğimiz aylarda resmiyet kazanmıştı. Oscar’a aday gösterilen süper kahraman filmi Black Panther’ın yönetmeni Ryan Coogler’ın yapımcısı olacağı filmin yönetmen koltuğunda Random Acts of Flyness dizisiyle tanınan Terence Nance oturacak.

Dün sosyal medyada çıkan söylentiler, filmin prodüksiyon takvimine dair ipuçları veriyor. Discussing Film hesabının Twitter’dan yaptığı paylaşıma göre, Space Jam 2 çekimleri 17 Haziran’da California’da başlayacak. Henüz film ekibinden bu iddiayı doğrulayan ya da yalanlayan bir açıklama gelmiş değil. LeBron’un bir süredir sakat olduğunu ve takımının da playoff yarışında epey darbe aldığını düşünecek olursak, sezonu önceki yıllara göre nispeten erken bitirecek olan yıldız oyuncunun film çekimlerine hızlı bir şekilde başlayabilmesi mümkün görünüyor.

spacejam


2020’nin ilk yarısında vizyonda olacağı tahmin edilen film için bekleyiş sürerken, Bill Murray’li kısa bir Space Jam nostaljisine buyrun.

Yükleniyor...