“Spider-Man: Miles Morales”ten heyecan verici fragman

11 Haziran günü lansmanı gerçekleştirilen yeni jenerasyon oyun konsolu PlayStation 5, yeni oyunların da müjdesini verdi. Marvel’ın açıkladığı Spider-Man: Miles Morales de bunlardan biri. 

2018 yılında PlayStation 4 için piyasaya sürülen Spider-Man (Marvel’s Spider-Man) oyunu da olumlu eleştiriler almış ve satış grafiğiyle de Marvel’ı sevindirmişti. Spider-Man: Into The Spider-Verse animasyonunda da baş kahraman olan Miles Morales’i merkezine alacak yeni oyunun ise daha fazlasını vaat ettiği konuşuluyor. Şimdilik elimizdeki detaylar çok az olsa da yayımlanan fragman Spidey hayranlarını heyecanlandırmaya yetti bile. Siyah kostüme de bayıldık!

Marvel evreninde geçen oyunlar sadece Spider-Man oyunları değil. Square Enix firması da önümüzdeki eylül ayında Marvel’s Avengers Game’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Önümüzdeki ay PlayStation VR için oynanabilir olması beklenen Marvel’s Iron Man VR’ı da hesaba katarsak, Marvel sever oyuncuları bereketli bir sezonun beklediği aşikâr.

Sadi Güran’ın illüstrasyonlarıyla hazırladığımız A’dan Z’ye: Spider-Man dosyası için buraya tıklayarak Bant Mag. No:64’te ulaşabilirsiniz.

Yazı: Can Özsoy

Yükleniyor...