Stan Lee tarafından yaratılan Chakra The Invincible karakterinin Bollywood filmi geliyor

Hulk’tan Spider-Man’e, Fantastic Four’dan Thor’a birçok klasik Marvel karakterinin yaratıcısı olan Stan Lee’nin Hindistan’daki süper kahraman tutkunları için yarattığı Chakra The Invincible da sinemaya uyarlanıyor.


Graphic India ve POW! Entertainment ortaklığıyla hazırlanan Chakra The Invincible animasyon filmi 2013 yılında yayınlanmıştı. İngilizce ve Hintçe olarak yayınlanan 65 dakikalık yapım 32 Milyon kişi tarafından izlenmiş. Ayrıca animasyon yapımın gördüğü ilginin ardından çizgi romanlar ve oyuncaklar da yayınlayan POW! Entertainment, Bollywood yapımı filmin de büyük başarı yakalayacağından emin.

https://www.youtube.com/watch?v=ypqZMWMDgsc

Giydiği kostüm sayesinde çakralarını birer silah gibi kullanabilen Chakra The Invincible, söz konusu yapımda epey genç bir karakter olarak yer alıyordu. Canlı aksiyon film uyarlamasındaysa daha yetişkin bir Chakra The Invincible karakteri göreceğiz.

İlk kez bir karakteri Bollywood yapımında yer alacak olan Stan Lee, konuyla ilgili epey heyecanlı. Marvel filmlerinde yaptığı cameolarla çzigi roman tutkunlarını selamlamayı alışkanlık haline getiren Stan Lee, söz konusu filmi çekecek yönetmenin bu detayı unutmayacağını düşünüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=wFpak2hE1Jw