Stephen King uyarlaması “The Stand”in oyuncu kadrosuna katılan son isim Nat Wolff oldu

Stephen King’in The Stand romanının dizi uyarlaması hazırlığında olan CBS, yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuna heyecan verici bir isim daha kattı. Paper Towns, Death Note ve The Fault In Our Stars gibi filmlerle tanınan genç aktör Nat Wolff, The Stand için kamera karşısına geçiyor.

Stephen King’in 1978’de yayımladığı ve 1990’da güncellenmiş haliyle tekrar piyasaya çıkan ünlü romanı The Stand’in yeni uyarlamasının 2020’de vizyona girmesi bekleniyor. Serinin baş karakteri Randall Flag’i Alexander Skarsgård canlandıracak.10 bölümlük mini serinin kadrosunda yer alacağı daha önceden açıklanan isimler arasında James Marsden, Marilyn Manson, Whoopi Goldberg ve Amber Heard bulunuyor. 

Wolff’un filmde canlandıracağı karakterse Lloyd Henreid adını taşıyan azılı bir suçlu. Randall Flag’in sadık bir yardımcısı olan Lloyd Henreid karakterini 1994 yapımı dizi uyarlamasında Miguel Ferrer canlandırmıştı. 

Natt Wolff’u yakında izleyeceğimiz diğer yapımlar arasında başrollerini Finn Wittrock ve Jai Courtney’le paylaştığı Brothers in Arms, Gia Coppola imzalı dram filmi Mainstream ve Norveç mitolojilerine dayanan fantastik film Mortal var.