Steven Soderbergh imzalı Netflix dizisi "Godless"tan ilk görüntüler

Usta yönetmen Steven Soderbergh’in Netflix için çektiği western dizisi Godless, 22 Kasım’da izleyiciyle buluşacak. Oyuncu kadrosunda Jeff Daniels, Jack O’Donnell ve Michelle Dockery’nin yer aldığı diziden ilk fotoğraflar geldi.

Geçtiğimiz yıllarda The Knick, Red Oaks ve The Girlfriend Experience gibi dizilerde çeşitli görevlerle yer alan Soderbergh, yeni dizisi Godless için heyecan verici bir yaratıcı ekiple birlikte çalıştı. İlk sezonu altı bölümden oluşacak dizinin yapımcıları arasında Logan filminin senaristi Scott Frank ve Hidalgo, Forbidden Kingdom ve Ladder 49 gibi filmlerin yapımcısı da olan Casey Silver bulunuyor.

1880’lerin Amerikasında geçen ve iki eski dostun düşmana dönüştüğü bir hikayeyi konu eden Godless, alıştığımız western filmlerinin atmosferini gizemli detaylarla kesiştirecek. Dizinin bir kısmına ev sahipliği yapan New Mexico’daki La Belle kasabası, dizide esrarengiz bir şekilde yalnızca kadınların yaşadığı bir yer olarak karşımıza çıkacak. İlk bölümünün yönetmenliğini de Steven Soderbergh’in üstlendiği diziden görücüye çıkan ilk fotoğraflar Variety üzerinden paylaşıldı.

godless-3
godless-2

Steven Soderbergh’in uzun zamandır merakla beklenen yeni filmi Logan Lucky, cuma günü Türkiye’de vizyona giriyor. Yönetmenin sıradaki projeleri arasında, Ocean’s 11 serisinin ana karakterleri kadınlardan oluşan yeni filmi de bulunuyor.