Takibe Al: Instagram’da gözümüze takılanlar

Yüzünüz gözünüz açılsın, Instagram duvarınız şenlensin diyerek size takiplik önerilerde bulunmaya karar verdik. Bu haftanın üç önerisi için aşağı buyurun, daha fazlası için takipte kalın.

Meatwreck
@meatwreck

Arada sırada midenizi bulandırmak, yüzünüzü ekşitmek, “hayır yaa, neden yaa” gibi çevrenizin anlam veremeyeceği tepkilerde bulunmak gibi garip bir dileğiniz varsa, @meatwreck hesabını takibe alın deriz. Los Angeles’ta yaşayan Mitra Saboury ve Derek Paul Boyle tarafından yaratılan Meatwreck sanata keskin bir zekâyla yaklaşan, şok edici fotoğraflar barındırıyor.

Sad Animal Facts
@sadanimalfacts

Gülerek öğrenmek “out”, üzülerek öğrenmek “in”.  Hayvanlar hakkında en ilginç ve en hüzünlü bilgiler, Amerikalı illüstratör Brooke Barker’ın kulağınıza küpelik minimal illüstrasyonlarıyla beraber bu hesapta. Barker’ın illüstrasyonlarını içeren ve New York Times en iyi satanlar listesine girmiş oturmuş bir kitap olduğunu da not düşelim.

Tatsuya Tanaka
@tatsuyatanaka

2011’in Nisan ayında başladığı minyatür takvimine her gün yeni sahneler yaratıp fotoğraflarını çekerek Instagram’da paylaşan Japon sanatçı Tatsuya Tanaka’nın evrenindeki küçük figürler, günlük hayatımızın bir parçası olan nesneler arasında bambaşka bir yaşam sürüyorlar.  

Tatsuya Tanaka 1 tatsuya tanaka 2 tatsuya tanaka 3