Takibe Al: Instagram’da gözümüze takılanlar

Yüzünüz gözünüz açılsın, Instagram duvarınız şenlensin diyerek size takiplik önerilerde bulunmaya karar verdik. Bu haftanın üç önerisi için aşağı buyurun, daha fazlası için takipte kalın.

Passenger Shaming
@passengershaming

Uçaklar insanların kişisel alanının kutsal olduğu alanlardan bir tanesi. Ekonomi sınıfında hakkımız olan her santimetrekare, vatan toprağından daha değerli. Eski uçuş görevlisi Shawn Kathleen’in yarattığı Instagram hesabı Passenger Shaming yolculuklarımızı türlü türlü terbiyesizliklerle fütursuzca işgal eden yolcuların ayıplarını bu hesabı takip eden yüz binlerce kişinin yüzüne vuruyor. Ayak fobisi olanlar uzak dursun!

Yoyoha
@yoyoha

Kahve bardaklarımızın üstünde adımızdan daha fazlası olsa güzel olmaz mıydı? Aslına bakarsanız karton kahve bardaklarının üzerine çizim yapmak çok da yeni bir fikir sayılmaz. Ancak karikatürist Josh Hara’nın Yoyoha hesabında paylaştığı kahve bardağı karikatürleri, sabah kahvesini biraz sert ve sarkastik bir mizahla beraber sevenler için birebir.

Darryll Jones
@darrylljones

Fotoğraf sanatçısı Darryll Jones çekim projeleri nedeniyle İngiltere’de çıktığı seyahatlere en yakın dostu Storm Trooper Eric’i de yanında götürüyor. Eric’in dünyamızdaki maceralarını belgeleyen Jones,  fotoğraflarını hızla popülerleşen Instagram hesabının yanısıra haveyouseeneric.com isimli web sitesinden de paylaşıyor.