“Tenet”ten, Travis Scott eşlikli son fragman

COVID-19 salgınıyla durma noktasına gelen sinema sektörünün canlanmasının bayrak taşıyıcısı olması beklenen, çeşitli ertelemelerin ardından 26 Ağustos’ta Türkiye’de vizyona girecek Christopher Nolan filmi Tenet’ten yeni görüntüler paylaşıldı.


Uluslararası bir casusluk hikâyesini anlatan film, yedi ülkede çekilmiş. Filmin kadrosu ise John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson ve Kenneth Branagh gibi isimlerden oluşuyor. Tabii, hemen her Nolan filminde olduğu gibi Michael Caine de Tenet için kamera karşısına geçti. Yönetmenin partneri Emma Thomas da Nolan’la birlikte filmin yapımcılığını üstleniyor.

Filmin vizyon öncesi yayımlanan son fragmanında Grammy adayı rap yıldızı Travis Scott’ın “The Plan” isimli yeni bir parçası duyuluyor. Single’ın prodüksiyonunu Black Panther müzikleriyle Oscar kazanan ve Tenet’in de orijinal bestelerinin ardındaki isim olan Ludwig Göransson üstlenmiş. Nolan’ın her zaman olduğu gibi zaman mefhumu üzerine kafa karışıklıkları vaat eden yeni filminin fragmanı hemen aşağıda.

Ağustos 2020 vizyonundan diğer tavsiyelerimiz için buraya tıklayarak “Ne izlesek” seçkimize ulaşabilirsiniz.