“The Mandalorian”dan aksiyon dozu yüksek bir fragman ve karakter posterleri

Disney – Lucasfilm iş birliğiyle daha da derinlemesine keşfettiğimiz Star Wars evreninden yeni karakterler, maceralar ve tanıdık yüzlerle dolu The Mandalorian dizisinden heyecan katsayısını artıran bir fragman yayınlandı. 

Jon Favreau’nun yaratıcısı olduğu The Mandalorian’ın hikâyesi Empire’ın düşüşünden sonra başlıyor. Narcos ve Game of Thronesda izlediğimiz Pedro Pascalın başrolde olduğu dizi, yalnız bir ‘Mandalorian’ savaşçısının New Republic’ten uzak bir gezegene yaptığı yolculuğunu ele alıyor. Pascal’ın karakteri, filmin önceki üçlemelerindeki ödül avcıları Jango ve Boba Fett’ten esinlenerek yaratıldı.

12 Kasım’da Disney+’da yayınına başlayacak dizinin ikinci sezon siparişi de şimdiden verildi. Disney ve Lucasfilm’in streaming platformu için hazırladığı üç diziden ilki olan The Mandalorian’dan paylaşılan yeni fragmanda, dizinin oyuncularından Werner Herzog’u anlatıcı olarak duyuyoruz.

Ayrıca fragmandan önce diziden bir dizi karakter posteri de paylaşıldı. Pedro Pascal’ın The Mandalorian karakterinin yanı sıra Taika Waititi’nin seslendirdiği yeni droidumuz IG-11, Gina Carano tarafından canlandırılan Cara Dune ve ödül avcılarının başı olarak izleyeceğimiz Carl Weathers’ın canlandırdığı Greef Carga, posterlerde gördüğümüz karakterler. Ayrıca beşinci posterde de Nick Nolte’un hayat verdiği konuşulan bir Ugnaught yer alıyor.


Yükleniyor...