“The Office” kadrosunun bir kısmı, “Saturday Night Live”da bir araya geldi

Son aylarda yeni bölümlerle geri döneceği konuşulan ABD yapımı The Office ’in başrol oyuncusu Steve Carell, hafta sonu Saturday Night Live ’ın sunuculuğunu üstlendi ve dizinin hayranlarını fazlasıyla heyecanlandıran bir buluşma gerçekleşti.

Kariyerinde üçüncü kez Saturday Night Live ’da sunucu olan Steve Carell, gerçekleştirdiği monolog sırasında “seyircilerden” gelen “ The Office ’i geri döndürün” baskıları karşısında zor anlar yaşıyor. Sonrasındaysa dizinin oyuncu kadrosundan Ellie Kemper, Ed Helms ve Jenna Fischer’ın The Office ’i canlandırmak için ikna turları başlıyor. Öyle ki, Ed Helms bir noktada “O kadar fazla para kazanacağız ki artık üzücü filmlerde oynamana gerek kalmayacak” bile diyor!

İşin içine aile üyelerinin girmesiyle de kafası karışan Steve Carell, bir an için izleyicileri heyecanlandırsa da beklenen müjdeyi henüz vermiyor. Yine de gündemdeki söylentilerin ne denli gerçeklik payı taşıdığını gözler önüne seren, eğlenceli bir buluşma söz konusu. Carell’in bol konuklu SNL monologu aşağıdaki bağlantıdan izlenebilir.