Thom Yorke ve gizemi çözülemeyen ''beyaz plak''

Radiohead solisti Thom Yorke, bir süredir kendi Twitter hesabından ilginç çizimler paylaşıyordu. Dün akşam saatlerinde yeni bir Tweet atan Yorke, kendi Tumblr sayfası üzerinden beyaz bir plak görseli paylaştı. Söz konusu plağın yeni Radiohead albümü mü yoksa Thom Yorke’un yeni solo albümü mü olduğu henüz bilinmiyor.

Radiohead’in uzun süredir prodüktörü ve kayıt mühendisi olan Nigel Godrich de söz konusu görseli kendi Twitter hesabından paylaştı. Fakat Nigel Godrich’in aynı zamanda Thom Yorke’un Atoms For Peace projesinde yer alması da kafaları karıştıran bir başka detay. Ayrıca Radiohead’in yeni albüm için çalışmalara henüz başlıyor olması da, fotoğrafları paylaşılan plağın Radiohead’den başka bir Thom Yorke projesi olma ihtimalini arttırıyor.

Forumlarda bir grup Radiohead hayranı da, plağın grubun yakın zamanda yayınladığı akıllı telefon uygulaması PolyFauna‘daki müzikler için hazırlandığını iddia ediyor. Thom Yorke ve ekibinden yeni sürprizler geleceği kesin gibi gözüküyor. Aşağıda söz konusu beyaz plağı görebilir ve buraya da tıklayarak Thom Yorke’un Tumblr sayfasını gezebilirsiniz.

beyazplak
Yükleniyor...