“Twin Peaks”in yeni sezonunda tam 18 bölüm olacak!

David Lynch’in de geri dönmesiyle birlikte yeni sezon için çekimlerin başlamak üzere olduğu Twin Peaks cephesinden haberler iyi: Yeni sezondaki bölümlerin sayısı iki katı olacak. 

Alınan haberlere göre, daha önce yayınlanan dokuz bölümlü iki sezonun ardından yeni sezonda Twin Peaks hayranlarını tam iki katı sayıda, yani 18 bölümlük bir sezon bekliyor. North Bend ve Snoqualmie’de çekimleri yapılacak yeni sezonun bölümlerinin müziklerini, daha önce Blue Velvet filminde Lynch’e eşlik etmiş olan Angelo Badalamenti’nin yapacağı da kesinleşen diğer bilgiler arasında.

Bu arada Twin Peaks hayranlarının ilgisini çekebilecek bir belgeselin de yolda olduğunu hatırlatalım. Northwest Passage ismini taşıyan belgesel, Twin Peaks’te yaşayan ve hayatta yaşadığı sıkıntılardan Twin Peaks oyuncularıyla kurduğu ilişkiler, dostluklar ve onları kendisine örnek alarak sıyrılan Travis Blue’nun hikayesini anlatıyor. Aşağıda fragmanını görebileceğiniz belgesel için düzenlenen Kickstarter kampanyasına katılanlara türlü Twin Peaks hediyeleri veriliyor.

https://d2pq0u4uni88oo.cloudfront.net/projects/1779770/video-530979-h264_high.mp4

Yükleniyor...