Üçüncü “Black Mirror” sezonundan ilk fotoğraflar görücüye çıktı

21 Ekim’de Netflix’te yayınlanacak ve altı bölümden oluşacak üçüncü Black Mirror sezonu için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Dizinin yeni sezonunda Owen Harris ve Joe Wright’ın yönetmenliğini üstlendiği iki bölümden ilk fotoğraflar görücüye çıktı.

Toronto Uluslararası Film Festivali kapsamında galasını yapacak söz konusu iki bölüm, “San Junipero” ve “Nosedive” isimlerini taşıyor. Dizinin ikinci sezonunda da bir bölümün yönetmenliğini üstlenen Owen Harris’in çektiği “San Junipero”, yeni sezonun ilk bölümü olacak. Söz konusu bölümde Mackenzie Davis ve Gugu Mbatha-Raw başrollerde yer alıyor ve fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla dizi söz konusu bölümde 80’lere gidiyor.

black mirror 2 black mirror 3

Yönetmenliğini Joe Wright’ın üstlendiği “Nosedive” bölümünde ise Bryce Dallas Howard ve Alice Eve, başrollerde karşımıza çıkacak. Senaryosu Parks and Recreation‘ın yaratıcısı Michael Shur tarafından yazılmış olan bölümden yayınlanan ilk fotoğraflar, yine modern bağımlılıkların vurgulandığı bir Black Mirror bölümüne işaret ediyor.

black mirror 4 black1